Specjalizujemy się w ekspresowym
transporcie drogowym

Dzięki rozbudowanej flocie 150 aut jesteśmy w stanie dotrzeć na załadunek w całej Europie zaledwie w 2/3 godziny od przyjęcia zlecenia.

W Trans Europe nie ma zadań nietypowych – przejazd z Helsinek do Barcelony czy z Bukaresztu do Edynburga to dla nas chleb powszedni. Jeździmy wszędzie! Gdy nasze auto wyrusza w drogę, nie wraca do bazy w Polsce po zrealizowaniu jednego transportu - jedzie w dalszą podróż po krajach europejskich, by po 3 tygodniach i tysiącach kilometrów powrócić do punktu początkowego, po drodze odwiedzając Dover, Bilbao, Marsylię, Turyn, Zagrzeb i wiele innych miast.

Poza transportem międzynarodowym oferujemy również usługi transportu krajowego w państwach europejskich, z uwzględnieniem lokalnych przepisów i regulacji. Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy lokalni przewoźnicy nie są w stanie sprostać szczególnym wymaganiom lub są niedostępni.

Przewóz towarów niebezpiecznych jest dla nas równie powszechny jak przewóz kopert z dokumentami, palet czy towarów wymagających regulowanej temperatury zapewnianej przez chłodnie. Każdy z tych ładunków łączy jedna cecha – dla nas, Twoje rzeczy są ważne.

Wybrane czasy przejazdu

Paryż - Barcelona
13 h / 1022 km
Milan - Hamburg
20 h / 1356 km
Neapol - Amsterdam
32 h / 1844 km
Londyn - Monachium
19 h / 1107 km
Monachium - Bruksela
10 h / 747 km
Katowice - Dortmund
12 h / 948 km
Birmingham - Wiedeń
28 h / 1691 km

Lokalizacja naszych pojazdów

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2024

Nam możesz zaufać!

Oferujemy sprawdzone oraz pewne rozwiązania w przewożeniu ładunków ekspresowych. Jesteśmy zawsze tam, gdzie nas potrzebujesz, gdzie liczy się czas oraz jakość.

Dzięki wieloletniemu i wielopłaszczyznowemu doświadczeniu wykraczamy poza standardowe usługi przewozowe. Zapewniamy natychmiastową odpowiedź na zapytania oraz szeroki wachlarz rozwiązań dopasowany do potrzeb klientów.

Skrupulatnie sprawdzamy transport na każdym jego etapie, eliminujemy potencjalne zagrożenia dla płynnej realizacji usługi i na bieżąco informujemy o statusie. Już w 15 minut po rozładunku przesyłamy na adres e-mail skan podpisanego dokumentu CMR!

Pilnujemy, by wszystkie życzenia klienta zostały spełnione w 100%. Jeśli chcesz, aby rozładunek odbył się o 13:00, to możesz być pewien, że tak będzie. Kierowca przyjedzie na miejsce wcześniej o 15 minut, pół godziny czy godzinę i poczeka do wyznaczonej przez Ciebie pory.

Zostaw wiadomość
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Zapytaj o transport
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.