Wykonujemy usługi transportowe w ujęciu całościowym. Podczas współpracy z nami jedyne co musisz zrobić, to złożyć zamówienie.
Cała reszta należy do nas.

Wiele lat doświadczenia w branży transportowej pozwoliło nam wypracować unikalny system kompleksowej obsługi i wsparcia transportu. Na wszystkich etapach zajmują się nim osoby rzetelne, które w swoich działaniach wychodzą poza schemat.

Spedytorzy dzięki sprawnej komunikacji wymieniają się swoim doświadczeniem, tworząc wspólnie zespół o nieprzeciętnej wiedzy. Nie poprzestając na tym, regularnie organizujemy szkolenia, które rozwijają ich umiejętności.

Kierowcom zapewniliśmy możliwość dokładnego zabezpieczenia towaru oraz załadunku i rozładunku we wszelakich warunkach.

Kontrolerzy przez 24 godziny na dobę mają wgląd w położenie samochodu i mogą błyskawicznie reagować na każde opóźnienie. W czasie gdy Ty śpisz, oni sprawdzają, co jest przyczyną dłuższego niż zwykle postoju – kierowca potrzebuje chwili przerwy, aby bezpiecznie kontynuować podróż, a może właśnie zmienia oponę? Nieoczekiwana awaria samochodu? Niezależnie od przyczyny, gdy skontaktujemy się z Tobą, problem będzie już rozwiązany. Dbamy również o to, aby niezbędna dokumentacja jak najszybciej dotarła do Ciebie.

Z nami możesz być spokojny
o swój ładunek

Dopracowanie usługi transportowej, lata doświadczeń, przemyślany dobór członków zespołu oraz rozbudowana flota pojazdów pozwoliły nam osiągnąć imponujące wyniki.

  • Podstawienie auta w dowolnym miejscu w Europie w 2/3 godziny.
  • 99,8% transportów ekspresowych dociera na czas.
  • W 15 minut po rozładunku wysyłamy na maila skan dokumentu CMR.

Obsługujemy klientów w 8 językach, pozostajemy w ciągłym kontakcie i udostępniamy możliwość monitorowania transportu. O dowolnej porze dnia i nocy można napisać na adres update@transeurope.pl lub zadzwonić pod numer 0048-795-532-666, aby dostać dokładną informację o położeniu pojazdu.

Najlepszym rozwiązaniem problemu jest jego zapobieganie

Wiemy, gdzie mogą pojawić się słabe punkty transportu, wnikliwie analizujemy wszystkie kroki i przeciwdziałamy pojawieniu się rutyny w działaniach. Wypracowaliśmy szereg procedur w razie wystąpienia komplikacji i do każdej sytuacji podchodzimy profesjonalnie, nie bagatelizujemy żadnego zdarzenia.

Ponosimy odpowiedzialność za Twoje rzeczy oraz Twój czas. Nie pozostawiając niczego przypadkowi, ubezpieczamy towar na 300 000 €.

Zostaw wiadomość
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Zapytaj o transport
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.